Методична робота

1. У Хмельницькій спеціалізованій школі l ст. 30 пройшла квест-педрада, вчителі, які атестуються у 2022 році провели «майстер-клас»,відкриті уроки. Педагогічний колектив закладу перейняв досвід роботи своїх колег.

2. Засідання професійної спільноти учителів початкових класів проходить як завжди у цікавій практичній діяльності. Керівник цієї професійної спільноти Яруш Н. Д.  підготувала Панораму роздумів  “Іноваційні технології: доцільність та практичне застосування в освітньому процесі”.

3. У Хмельницькій спеціаізованій школі І ст. №30 з 31 січня 2022 року навчання відбувається за технологією дистанційного навчання.

4. Законом від 24 лютого 2022 року № 2102-9 Верховна Рада України затвердила Указ Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, у зв’язку з подіями ми працюємо дистанційно.