З 14 по 18 вересня в Хмельницькій СШ І ступеня №30 проходив Олімпійський тиждень.
Дата публікації: 05.10.2020

Відкрили тиждень ранкові спілкування в класних колективах на теми «Олімпійське сузір’я України» (1 класи), «Літопис Олімпійських ігор» (2 класи), «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього» (3 класи), «Олімпійський рух в Україні» (4класи).
Протягом тижня проводились спортивно-рухливі ігри для учнів 1 класів, спортивні естафети для учнів 2-3 класів та змагання з футболу для учнів 4 класів.
Вчителем фізичної культури Малукою К.А. був проведений Олімпійський урок для учнів 4 класу за участі майстра спорту міжнародного класу з регбі Демецького Владислава.
А на завершення Олімпійського тижня було оформлено 2 виставки – виставка малюнків учнів 1-2 класів «Ми – майбутні олімпійці» та фотовиставка робіт учнів 3-4 класів «Олімпійці серед нас».