Тиждень протипожежної безпеки
Дата публікації: 29.02.2024

З метою формування у дітей свідомого ставлення  до свого життя і здоров’я, навчання правила пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти у різноманітних надзвичайних  ситуаціях з 19 по 23 лютого 2024 р. у Початковій школі №3 був проведений Тиждень протипожежної безпеки.

Профілактичною роботою з питань пожежної безпеки охоплено 100% учнів, які були присутні у навчальному закладі.

Відповідно до тематики Тижня проведено різноманітні заходи виховного впливу, а саме:  бесіди «З вогнем не жартуй», «Служба порятунку /101/», «Сірники не іграшки»; практичні заняття «Алгоритм дій у разі виникнення пожежі», «Будь обережним: вибухонебезпечні предмети»; виставка малюнків «Будь обережним з вогнем»; виготовлення стіннівки «Не панікуй! Дзвони 101»; читання та обговорення оповідань «Король Попелюшко», «Козенята і вогонь», «Подорож до музею пожежних речей»; перегляд мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа».