Семінарське заняття з курсу «Технологія вивчення освітніх галузей початкової школи»
Дата публікації: 28.03.2023

На семінарському занятті з курсу «Технологія вивчення освітніх галузей початкової школи» в групі МПО-71 при вивченні теми: «Технологія вивчення мовно-літературної освітньої галузі» відбулася онлайн-зустріч із сертифікованим вчителем комунального закладу загальної середньої освіти «Початкова школа № 3 Хмельницької міської ради», випускницею ХГПА Білошкурко Оксаною Петрівною, яка поділилася досвідом розвитку мовлення, уяви, літературно-творчих здібностей здобувачів початкової освіти на уроках української мови і літератури та презентувала свій методичний посібник “Словничок-помічничок для розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку”.