Дякуємо ЗСУ, що не шкодуючи свого життя захищають наш мир та спокій!
Дата публікації: 21.10.2024

Юні журналісти Початкової школи 3 взяли інтервʼю у військового, який радо погодився зустрітись з школярами під час своєї відпустки. Діти приготували безліч запитань. Їх цікавило, наприклад, чи є у захисника позивний, цікаві історії про позивні на фронті, чи виносив на собі пораненого, яке обмундирування нвйбільше потрібно воїнам, чи є родина та діти, який найдовший час не виходив на звʼязок з рідними, чим займався до війни і чим мріє займатись після нашої перемоги. Наш гість докладно відповідав на запитання. Діти також взнали, що для захисників інколи страшніше почути про обстріли домівок у містах, де знаходяться їхні сімʼї, далеко від фронту. Здоровʼя, радість рідних та свобода рідної землі – головне, що боронять наші воїни.
Дякуємо ЗСУ, що не шкодуючи свого життя захищають наш мир та спокій!