14 жовтня українці відзначають одразу три свята: День Захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
Дата публікації: 13.10.2020

Напередодні свята, в Хмельницькій СШ І ступеня №30 відбулась виставка дитячих малюнків, яка присвячена патріотизму українського народу та незламному духу козацтва.

Малюнки школярів пройняті безмежною любов’ю їх авторів до Батьківщини, повагою до захисників Вітчизни та мріями про мир в Україні.

Також, молодші школярі мали змогу поспілкуватись з справжніми українськими воїнами-захисниками. На зустріч до учнів 4-В та 4-Д класів завітали офіцери ДПСУ, які стоять на варті незалежності та свободи нашої держави. Бесіда була жвавою та веселою, молодші школярі отримали відповіді на питання стосовно служби та щиро подякували запрошеним гостям за цікаву інформацію та за їхню службу.