“Я – мандрівник” – такою була тема минулого тижня у пілотних класах Нової української школи.
Дата публікації: 29.01.2018

Тому, в умовах зими, була доречною, корисною, пізнавальною екскурсія вулицями рідного міста, яку організували батьки, вчителі та турагенство “Хмельницьктурист”. 25 січня учні 1- В та 1 – Д класів Хмельницької спеціалізованої школи І ступеня № 30, мандруючи на автобусі міськими вулицями, під керівництвом доброзичливого екскурсовода пані Надії, відкривали для себе минуле і сьогодення визначних, священних, історичних, цікавих місць рідного Хмельницького. Інтерес, здивування, захоплення, бажання доповнити розповідь екскурсовода, радість від можливості поспілкуватися й поділитися враженнями із друзями з паралельного класу- це далеко не всі відчуття та емоції, які виникли у дітей у цей день. Отже, дійсно, освітній простір не обмежується стінами класу, школи!