Урок не простий , а ігровий!
Дата публікації: 17.04.2018

Сьогодні педагоги садочка № 54 завітали у 2-В клас школи №30 з ігровими сюрпризами. Урок почався приємними спогадами школяриків про життя у дитячому садку: говорили про друзів, улюблені ігри та іграшки. Школярі спробували зіграти в різноманітні ігри використовуючи тільки свої долоньки. За допомогою паличок дітьми був створений оркестр. Закінчилися ритмічні ігри «завзятим таночком» сидячи за партами. Я теж побувала у ролі вчителя. Спробувала донести до школярів поняття «щедрості», «добра». Вихованці садочка поділилися з школяриками своїми іграшками на певний час, наголосивши, що гратися можна тільки на перервах! Ми залишили в класі дві торбинки, одна з яких буде наповнюватися щедрими та добрими справами. Своїми добрими вчинками ми даруємо радість іншим!