У Хмельницькому вчителів шкіл навчають як користуватися… конструктором LEGO
Дата публікації: 30.01.2018

Така технологія навчання допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати уяву, моторику та творчо мислити.
Протягом двох днів, 29-30 січня, у рамках проекту «Нова українська школа» вчителі експериментальних класів чотирьох пілотних шкіл області навчаються, як можна використовувати конструктор LEGO в освітньому просторі школи. Треніг проходить у Хмельницькій СЗОШ №30, яка єдиною в місті стала учасником освітнього експерименту.Кольорові башточки із шести цеглин – те, з чим працюють освітяни на тренінгу. Для перенавчання вчителів залучили тренерів компанії The LEGO. Як проходить практичне навчання з використання лего-конструктора, розповіла тренер проекту «Сприяння освіті» Галина Малевич.

«Конструктор LEGO – цікавий, дієвий та ігровий інструмент. Найкраще діти навчаются, коли їм цікаво і вони вмотивонані, а гра завжди мотивує і підтримує інтерес до навчання. При цьому під час гри з LEGO вирішується безліч навчальних завдань. Цей інструмент ідеально підходить для Нової української школи, – говорить вона. – Граючись, школярі отримують багато навичок і розвивають уміня, які будуть необхідні в майбутньому, щоб бути успішним в житті».