#НУШУ БУТИ#БАТЬКИ ВАЖЛИВІ# ПЕДАГОГІКА ПАРТНЕРСТВА – В ДІЇ!!!
Дата публікації: 05.03.2018

Сім’ї учнів 1 – Д класу Хмельницької спеціалізованої школи І ступеня №30 Данііла Бондаря та Захарія Гуминюка в останній день зими за власною ініціативою організували й провели цікаву пізнавальну зустріч із дітьми, присвячену найвищим людським цінностям – любові, вірі, милосердю, толерантності, доброчинності,… і власним прикладом показали дітям як це – чинити добро людям, дарувати їм радість, із буднів робити свято!!! Активність дітей у бесіді із дорослими, розуміння та сприйняття ними життєво важливої інформації,вибух дитячої радості, сплеск позитивних емоцій, безмежність вдячності і від дітей, і від батьків, і від вчителів за подарований чудовий день!!! Дійсно: батьки – важливі в освітньому процесі Нової української школи!!! ДЯКУЄМО пані Ганні, пані Олені, пану Олександру, пані Тетяні та пану Василю за сюрприз!!!