Коли батьки беруть участь в освітньому процесі,співпрацюють з учителями,один з одним,тоді дитина бачить,що всі значимі для неї дорослі піклуються про неї.
Дата публікації: 26.01.2018

Тоді зростає і самоповага дитини.Ось чому важливо зробити школу і родину одним цілим для дитини.Люблю працювати з дітьми,а ще люблю проводити зустрічі з батьками,які допомагають мені і підтримують у всіх починаннях. Нещодавно відбулась зустріч з батьками 3-В класу Хмельницької спеціалізованої школи #30.Розповідала про зміни в освіті,про роль вчителя і ,звичайно, про наші незвичайні уроки.Запропонувала самим відчути себе учнями…грали,об’єднувались в групи,співпрацювали, говорили про відчуття.Неможливо досягнути успіху без тісної взаємодії між вчителями і батьками.У моїх учнів чудові і суперкласні батьки!!!