”Чи корисні гаджети?”
Дата публікації: 24.01.2018

“Інколи буває неможливо ”відтягнути” дітей від телефонів,планшетів,комп’ютерів…Зараз інший світ-у кожного учня є гаджет.Тому захотілось провести дискусію ”Чи корисні гаджети?” Звичайно-корисні! Без мобільного телефона ми не уявляємо своє існування.”Можна легко знайти потрібну інформацію, пограти в різноманітні ігри,зателефонувати комусь,розважитись,коли подорожуєш”-аргументували мої третьокласники Хмельницької спеціалізованої школи #30.Але, дійшли висновку,що гаджет не замінить спілкування з рідними і друзями,він не зможе порадіти разом з тобою,дати пораду,вислухати…Крім того, він шкодить здоров’ю людини-погіршується зір,болить спина…Зупинилися на тому,що гаджет-це сучасність,але використовувати його треба нормовано.А мені,як вчителю,було приємно спостерігати і вислуховувати аргументи моїх критично мислячих учнів. Все-таки зміни у школі потрібні ,і ці зміни допоможуть дітям стати конкурентноздатними громадянами.Нам важливо рухатись до мети! До Нової української школи!”- говорить вчитель 3 – В класу Бєлікова Н.В.